Hebei Mutian Solar Energy Technology Development Co., Ltd. ialah salah satu pengeluar dan pembekal penyongsang solar kediaman, komersial dan industri yang paling boleh dipercayai di China, juga menyokong perkhidmatan tersuai. Selamat datang untuk membeli solis termaju 75-125k kediaman, komersial dan penyongsang solar industri dalam stok dari kilang kami.
kenapa pilih kami?
Padanan Sistem Percuma: Cadangan nilai tunggal - tertumpu kepada pelanggan.
Keupayaan Perkhidmatan-Penuh: Memberikan keselesaan dan pengalaman yang lancar.
Komponen Berkualiti-Tinggi: Membina kepercayaan dan membolehkan pembelian yang rasional.
Penjimatan Kos: Menangani motivator pelanggan utama.
Pasukan Pakar: Bina kredibiliti dan profesionalisme.
Pertimbangan Alam Sekitar: Rayuan kepada hati nurani sosial.
Seruan Tindakan yang Menarik: Mencipta keperluan mendesak untuk langkah seterusnya.
Penerangan Produk
apakah Penyongsang suria kediaman, komersial dan industri Solis 75-125K?

Penyongsang Solis 75-125K baharu untuk kegunaan kediaman, komersil dan perindustrian ialah lonjakan teknologi dalam dunia Teknologi Suria yang menekankan prestasi, kebolehpercayaan dan kepelbagaian penyongsang untuk semua aplikasi Suria. Penyongsang menggunakan beberapa prinsip kejuruteraan yang inovatif bersama-sama dengan reka bentuk berpusatkan pengguna untuk memastikan tenaga paling cekap yang dituai dari atau ke dalam Grid dicapai semudah mungkin apabila disepadukan ke dalam sistem suria kediaman, komersial atau industri.
ahli aktif
pengalaman bertahun-tahun
peristiwa & cabaran
tenaga pengajar pakar
apa yangCiri-ciriPenyongsang solar kediaman, komersial dan industri Solis 75-125K?
1. Teknologi MPPT-Kecekapan Tinggi
Pada teras penyongsang ini ialah algoritma Penjejakan Titik Kuasa Maksimum (MPPT) unik yang dibangunkan untuk kelajuan tindak balas kepada situasi suria yang turun naik, mengeksploitasi pembolehubah seperti voltan dan arus DC untuk memanfaatkan tenaga teratas daripada tatasusunan fotovoltaik, walaupun dalam konfigurasi separa berlorek atau kurang berkesan daripada konfigurasi lain yang dipasang. Ujian bebas menunjukkan peningkatan hasil tenaga berbanding penyelesaian MPPT standard industri sehingga 15%.

2. Fleksibiliti Operasi Berbilang-Mod
Grid-Mod Terikat: bersambung dengan lancar dengan grid utiliti, membolehkan eksport lebihan tenaga dan pematuhan sistem pemeteran bersih.
Mod Hibrid: disepadukan dengan bateri untuk menyediakan Bekalan Kuasa Tanpa Gangguan (UPS), menangani permintaan kritikal dan membenarkan autonomi daripada-kuasa sandaran bahan api fosil.
Mod Grid Luar: Pilihan hebat untuk digunakan di tapak terpencil; mampu membekalkan output AC kepada Menara Telekom, Hospital dan kawasan luar bandar.

3. Protokol Keselamatan Lanjutan
Pematuhan Tunggangan Voltan Sifar (ZVRT) dengan IEC 62116 dan UL 1741 SA; memastikan kestabilan grid semasa keadaan kerosakan sementara tertentu.
Lebihan Beban dan Pengurusan Terma: Melindungi unit daripada Arus Lebih, Litar pintas dan Terlalu Panas. Keadaan ini akan membawa kepada Operasi Selamat walaupun keadaan persekitaran yang melampau antara -25 darjah Celsius hingga 60 darjah Celsius.

4. Pemantauan & Diagnostik Pintar
Sambungan-terbina dalam dengan keserasian IoT untuk pemantauan masa-sebenar menggunakan Platform Awan Solis, menyediakan data tentang prestasi hasil, kesihatan komponen dan anomali dan pemberitahuan penyelenggaraan ramalan yang ketara untuk meminimumkan masa henti.

apa yangkelebihan Penyongsang solar kediaman, komersial dan industri Solis 75-125K?

A. Kecekapan & Kebolehskalaan Kos
Pengurangan Kos BOS: Dimensi dan berat yang dioptimumkan menjadikan pemasangan lebih mudah, sekali gus mengurangkan kos buruh dan logistik.
Reka Bentuk Modular: Membolehkan konfigurasi berskala dan konfigurasi khusus projek daripada 50kW hingga ladang solar berbilang-megawatt.

B. Pematuhan & Pensijilan
Pensijilan antarabangsa: Pensijilan CE, UL 1741, IEC 6210, dan RoHS memastikan keselamatan, prestasi dan pematuhan alam sekitar.
Pematuhan Kod Grid: Pra-diperakui untuk utiliti-saling sambungan gred dalam pasaran Amerika Utara, Eropah dan Asia-Pasifik.

C. Ketahanan & Awet Muda
Bahagian Gred-Ketenteraan: (daripada kepungan bertaraf IP65, bahan tahan kakisan-) boleh digunakan dalam mana-mana Persekitaran Hubungan (cth: kawasan pantai, padang pasir).
Waranti 10 tahun: Kebolehpercayaan yang terbukti, data medan sejarah menunjukkan kadar kegagalan tahunan kurang daripada 0.5%.
Jaminan Pengeluaran
1. Teknologi Pembuatan Termaju
Talian Pemasangan Automatik: Dengan menggunakan robot kobalt canggih yang mempunyai PCB pematerian aktif dan keupayaan peletakan komponen, hasil-laluan pertama yang boleh dicapai sebanyak 99.8% disampaikan sambil turut menghapuskan langkah manusia dan kemungkinan ralat.
Kawalan Persekitaran: Bilik bersih kelas 10,000 mewujudkan persekitaran-perkilangan bebas habuk, yang diperlukan untuk pembuatan komponen elektronik yang sensitif.
2. Protokol Pengujian Teliti
Burn-Dalam Ujian: 72 jam operasi berterusan pada beban maksimum digunakan untuk menguji kestabilan terma.
3. Integrasi Menegak
Mengawal lebih 85% rantaian bekalan-daripada fabrikasi wafer hingga pemasangan akhir-memastikan ketekalan dan kesesuaian untuk pesanan pukal.
apakah itu Aplikasi Penyongsang suria kediaman, komersial dan industri Solis 75-125K?
1. Ladang Solar Komersial
2. Sandaran Kuasa Perindustrian
3. Luar-Komuniti Grid
Penyongsang mempunyai herotan harmonik jumlah yang rendah (<3%THD) when used in remote locations; therefore, sensitive equipment in hospitals and schools will not be affected by this type of interference.
Kesimpulan
Penyongsang suria kediaman, komersial dan industri Solis 75-125K mengubah cara sistem tenaga suria dilihat dengan teknologi inovatif, pembinaan berkualiti dan tawaran penyelesaian berskalanya. Bagi pembeli pukal, ia menyediakan hubungan nilai yang luar biasa dan kebolehpercayaan. Untuk peruncit, ia memberikan anda penyelesaian mewah yang merangkumi pensijilan penting. Tingkatkan portfolio solar anda dan keperluan tenaga baharu dengan bekerjasama dengan Solis.
Cool tags: solis 75-125k kediaman, komersial dan penyongsang solar industri, China solis 75-125k kediaman, komersial dan industri penyongsang solar pengeluar, pembekal, kilang, perniagaan solar luar grid, sambungan solar luar grid, Off Grid Solar Hidup, kecondongan solar luar grid, bateri boleh dicas semula solar off grid, tenaga luar bandar grid solar
Parameter teknikal
| LEMBARAN DATA | S6-EH3P(75-125)K10-NV-YD-H | ||||
| model | 75K | 80K | 99.9K | 100K | 125K |
| Input DC (sebelah PV) | |||||
| maks. disyorkan Saiz tatasusunan PV | 150 kW | 160 kW | 200 kW | 200 kW | 250 kW |
| Maks. kuasa input PV yang boleh digunakan | 150 kW | 160 kW | 200 kW | 200 kW | 250 kW |
| Maks. voltan masukan | 1000 V | ||||
| Voltan terkadar | 600 V | ||||
| Mulakan-voltan | 180 V | ||||
| Julat voltan MPPT | 150 - 950 V | ||||
| Maks. arus masukan | 10 × 42 A | ||||
| Maks. arus litar pintas | 10 × 60 A | ||||
| Nombor MPPT / Maks. nombor rentetan input | 10 / 20 | ||||
| Bateri | |||||
| Jenis bateri | Li{0}}ion | ||||
| Julat voltan bateri | 300 - 950 V | ||||
| Maks. arus cas / nyahcas | 200 A / 100 A + 100 A | ||||
| Bilangan port bateri | 2 | ||||
| Maks. cas / nyahcas semasa setiap port | 100 A | ||||
| Komunikasi | BOLEH / RS485 | ||||
| Output AC (sebelah grid) | |||||
| Kuasa keluaran yang dinilai | 75 kW | 80 kW | 99.9 kW | 100 kW | 125 kW |
| Maks. kuasa keluaran yang jelas | 75 kVA | 80 kVA | 99.9 kVA | 100 kVA | 125 kVA |
| Voltan grid yang dinilai | 3/N/PE, 220 V / 380 V, 230 V / 400 V | ||||
| Kekerapan grid dinilai | 50 Hz / 60 Hz | ||||
| Arus keluaran grid yang dinilai | 114 A / 108.3 A | 121.6 A / 115.5 A | 151.8 A / 144.2 A | 151.9 A / 144.3 A | 189.9 A / 180.4 A |
| Faktor kuasa | >0.99 (0.8 mendahului - 0.8 ketinggalan) | ||||
| THDi | < 3% | ||||
| Input AC (sebelah grid) | |||||
| Maks. arus masukan | 250 A | ||||
| Output AC (Sandaran-) | |||||
| Kuasa keluaran yang dinilai | 75 kW | 80 kW | 99.9 kW | 100 kW | 125 kW |
| Maks. kuasa keluaran yang jelas | 75-100K: 1.2 kali kuasa undian, 10 minit; 1.4 kali kuasa undian, 100 s; 1.6 kali kuasa undian, 10 s; 2 kali ganda kadar | ||||
| Sandarkan-masa suis | < 10 ms | ||||
| Voltan keluaran terkadar | 3/N/PE, 220 V / 380 V, 230 V / 400 V | ||||
| Kekerapan dinilai | 50 Hz / 60 Hz | ||||
| THDv (@beban linear) | < 2% | ||||
| Input AC (Penjana) | |||||
| Maks. kuasa input | 75 kW | 80 kW | 99.9 kW | 100 kW | 125 kW |
| Arus input berkadar | 114.0 A / 108.3 A | 121.6 A / 115.5 A | 151.8 A / 144.2 A | 151.9 A / 144.3 A | 189.9 A / 180.4 A |
| Voltan masukan berkadar | 3/N/PE, 220 V / 380 V; 3/N/PE, 230 V / 400 V | ||||
| Kekerapan input yang dinilai | 50 Hz / 60 Hz | ||||
| Kecekapan | |||||
| Maks. kecekapan | 97.6% | ||||
| Kecekapan EU | 97.2% | ||||
| BAT dicas / dinyahcas ke AC maks. kecekapan | 97.0% | ||||
| Perlindungan | |||||
| Perlindungan anti-pulau | ya | ||||
| Output melebihi perlindungan semasa | ya | ||||
| Perlindungan litar pintas | ya | ||||
| Suis DC bersepadu | ya | ||||
| Perlindungan kekutuban-balikan DC | ya | ||||
| Perlindungan lonjakan | Jenis DC II / Jenis AC II | ||||
| AFCI 2.0 Bersepadu | ya | Pilihan | Pilihan (Brazil: Ya) | ||
| Kelas perlindungan / Kategori voltan lebih | I/ DC II, AC III | ||||
| Data Umum | |||||
| Maks. ketidakseimbangan fasa yang dibenarkan (grid & sandaran-atas) | 100% | ||||
| Maks. kuasa setiap fasa (grid & sandaran-atas) | 25.00 kW | 26.66 kW | 33.3 kW | 33.33 kW | 41.66 kW |
| Dimensi (W × H × D) | 1174 × 814 × 400 mm | ||||
| Berat badan | 170 kg | ||||
| Topologi | Tanpa Transformer | ||||
| Julat suhu persekitaran operasi | -25 ~ +60 darjah | ||||
| Kelembapan relatif | 0 - 100% | ||||
| Perlindungan kemasukan | IP66 | ||||
| Konsep penyejukan | Kipas pintar-penyejukan | ||||
| Maks. ketinggian operasi | 3000 m | ||||
| Standard sambungan grid | G99, VDE-AR-N 4105/VDE V 0124, EN 50549-1&2/EN 50549-10, VDE 0126/UTE C 15/VFR:2019, NTS 631/RD 1699/UNE 24UNE 206007-1, CEI 0-21, C10/11, NRS 097-2-1, TOR, EIFS 2018.2, IEC 62116, IEC 61727, IEC 60068, IEC 61683, EN 50530, EN 50530, MEA 10530, MEA1 MARÇO DE 2022; Brazil (75K: ORDINAN (PORTARIA) NO.140, ORDINAN NO. 515; 100K/125K: NBR 16149, NBR 16150, IEC 62116) | ||||
| Standard Keselamatan / EMC | IEC/EN 62109-1/-2, IEC/EN 61000-6-2/-4, EN 55011 | ||||
| Ciri-ciri | |||||
| Sambungan PV | Palam sambungan pantas MC4 | ||||
| Sambungan bateri | Penyambung terminal | ||||
| Sambungan AC | Blok terminal | ||||
| Paparan | Paparan LCD 7.0" & Bluetooth + APP | ||||
| Komunikasi | CAN, RS485-115200, Ethernet, Pilihan: Wi-Fi, Selular, LAN | ||||








