Hebei Mutian Solar Energy Technology Development Co., Ltd. ialah salah satu pengeluar dan pembekal penyongsang storan tenaga solis 12-20k yang paling boleh dipercayai di China, juga menyokong perkhidmatan tersuai. Selamat datang untuk membeli penyongsang storan tenaga solis 12-20k termaju dalam stok dari kilang kami.
kenapa pilih kami
Kawalan Kualiti yang ketat:Setiap item menjalani ujian yang meluas, seperti mengesahkan prestasinya, memastikan keselamatan operasi pada tahap voltan tertentu, dan meletakkan item melalui pelbagai ujian tekanan persekitaran. Pematuhan antarabangsa kami melayakkan kami memenuhi permintaan pasaran seluruh dunia. dan penyepaduan mudah
Keupayaan untuk Skalakan Jumlah Pengeluaran:Keupayaan pengeluaran loji kami akan membolehkan kami mengekalkan tahap kualiti pada sebarang pesanan volum. Ini bermakna kami boleh menghantar pesanan volum yang besar tepat pada masanya dengan yakin.
Teknologi Digital kami menyediakan kaedah untuk menjejaki semua proses yang berkaitan dengan pengeluaran dalam masa nyata dari masa pembelian bahan hingga masa barang siap dibungkus. Hasilnya, kami menjamin bahawa pengeluaran dilaksanakan dengan cekap dan telus.
Penerangan Produk
Apakah ciri-ciri Penyongsang Penyimpanan Tenaga Solis 12-20K?
Pengurusan Tenaga Pintar
• AI menguruskan pengecasan dan pelepasan secara bijak berdasarkan tarif TOU (Masa--Penggunaan)
• Penyepaduan lancar dengan platform VPP dan EMS untuk pengoptimuman tenaga yang dipertingkatkan
• Dibina dalam-kawalan untuk pam haba sedia SG-
Prestasi Tinggi
• Menyokong tiga-output tidak seimbang fasa, membenarkan sehingga 40% kuasa penyongsang terkadar setiap fasa
• 160% kapasiti input PV untuk memaksimumkan penggunaan tenaga solar
• Masa penukaran < 10ms


Fleksibel & Berskala
• Serasi dengan bateri litium arus perdana
•Kembangkan kapasiti sistem dengan mudah menggunakan sambungan selari dan gandingan AC
Konfigurasi Mudah & Pantas
•Sokongan apl Bluetooth untuk persediaan yang cepat dan mudah
Apakah kelebihan Solis 12-20K Energy Storage Inverter?
Penyongsang storan tenaga Solis 12-20K menggabungkan prestasi yang boleh dipercayai, pintar dengan teknologi canggih, menjadikannya sesuai untuk pelbagai persekitaran, termasuk keadaan luar dan ekstrem. Ciri utamanya mencerminkan komitmen Solis untuk membangunkan penyelesaian inovatif dan menawarkan rangkaian penyongsang hibrid, malah dilengkapi dengan penyelesaian AI untuk pengurusan tenaga dinamik dari perspektif kecekapan tenaga.

Apakah kelebihan Solis 12-20K Energy Storage Inverter?
Rakan kongsi borong memerlukan produk yang boleh dipercayai dan mudah dilaksanakan serta dijual. Penyongsang Penyimpanan Tenaga Solis 12-20K menyediakan:
Pemasangan Mudah dan Kebolehskalaan
Penyongsang boleh digunakan dalam konfigurasi selari, mewujudkan sistem berskala untuk membolehkan pelanggan anda mengembangkan kapasiti tenaga mereka mengikut kesesuaian. Modulariti ini menyokong inventori dan logistik dengan mempunyai satu bahagian yang menyokong projek besar dan kecil.
Keserasian Merentas Penyongsang Berbeza
Penyongsang direka bentuk untuk digunakan dengan pelbagai jenis modul PV dan bateri, membolehkan pemasangan suria tersuai yang fleksibel. Ini bermakna pemborong tidak perlu melaksanakan pelbagai model penyongsang ke dalam inventori untuk pemasangan dan akan mengurangkan kerumitan semasa logistik.
Mengurangkan Kos Operasi
Penyongsang mengoptimumkan penjanaan dan storan tenaga untuk-pengguna akhir yang mempromosikan pengurangan bil elektrik. Bagi pemborong, ini memastikan produk yang kompetitif untuk pasaran solar yang semakin sensitif terhadap kos.

Cool tags: penyongsang storan tenaga solis 12-20k, China solis 12-20k penyongsang storan tenaga pengilang, pembekal, kilang, perniagaan solar luar grid, sambungan solar luar grid, Off Grid Solar Hidup, kecondongan solar luar grid, bateri boleh dicas semula solar off grid, tenaga luar bandar grid solar
parameter produk
| LEMBARAN DATA | Solis S6-EH3P(12-20)Penyongsang K-ND-H | ||
| model | 12K | 15K | 20K |
| Input DC (sebelah PV) | |||
| maks. disyorkan Saiz tatasusunan PV | 24 kW | 30 kW | 40 kW |
| Maks. kuasa input PV yang boleh digunakan | 19.2 kW | 24 kW | 32 kW |
| Maks. voltan masukan | 1000 V | ||
| Voltan terkadar | 600 V | ||
| Mulakan-voltan | 160 V | ||
| Julat voltan MPPT | 200 - 850 V | ||
| Maks. arus masukan | 4 × 20 A | ||
| Maks. arus litar pintas | 4 × 30 A | ||
| Nombor MPPT / Maks. nombor rentetan input | 4 / 4 | ||
| Bateri | |||
| Jenis bateri | Li{0}}ion | ||
| Julat voltan bateri | 120 - 800 V | ||
| Maks. kuasa cas / nyahcas | 12 kW | 15 kW | 20 kW |
| Maks. arus cas / nyahcas | 50 A | ||
| Komunikasi | BOLEH / RS485 | ||
| Output AC (sebelah grid) | |||
| Kuasa keluaran yang dinilai | 12 kW | 15 kW | 20 kW |
| Maks. kuasa keluaran yang jelas | 12 kVA | 15 kVA | 20 kVA |
| Voltan grid yang dinilai | 3/N/PE, 220 V / 380 V, 230 V / 400 V | ||
| Kekerapan grid dinilai | 50 Hz / 60 Hz | ||
| Arus keluaran grid yang dinilai | 18.2 A / 17.3 A | 22.8 A / 21.7 A | 30.4 A / 28.9 A |
| Maks. arus keluaran | 18.2 A / 17.3 A | 22.8 A / 21.7 A | 30.4 A / 28.9 A |
| Faktor kuasa | >0.99 (0.8 mendahului - 0.8 ketinggalan) | ||
| THDi | < 3% | ||
| Input AC (sebelah grid) | |||
| Julat voltan masukan | 304 - 437 V / 320 - 460 V | ||
| Maks. arus masukan | 27.3 A / 26.0 A | 34.2 A / 32.5 A | 45.6 A / 43.3 A |
| Kekerapan grid dinilai | 50 Hz / 60 Hz | ||
| Julat kekerapan | 45 - 55 Hz / 55 - 65 Hz | ||
| Penjana Input | |||
| Maks. kuasa input | 12 kW | 15 kW | 20 kW |
| Maks. arus masukan | 18.2 A / 17.3 A | 22.8 A / 21.7 A | 30.4 A / 28.9 A |
| Kekerapan input yang dinilai | 50 Hz / 60 Hz | ||
| Output AC (Sandaran-) | |||
| Kuasa keluaran yang dinilai | 12 kW | 15 kW | 20 kW |
| Maks. kuasa keluaran yang jelas | 1.6 masa kuasa undian, 10 s | ||
| Sandarkan-masa suis | < 10 ms | ||
| Voltan keluaran terkadar | 3/N/PE, 220 V / 380 V, 230 V / 400 V | ||
| Kekerapan dinilai | 50 Hz / 60 Hz | ||
| Arus keluaran berkadar | 18.2 A / 17.3 A | 22.8 A / 21.7 A | 30.4 A / 28.9 A |
| THDv (@beban linear) | < 3% | ||
| Kecekapan | |||
| Maks. kecekapan | 97.7% | ||
| Kecekapan EU | 97.5% | ||
| BAT dicaj oleh PV maks. kecekapan | 98.5% | ||
| BAT dicas / dinyahcas ke AC maks. kecekapan | 97.2% | ||
| Perlindungan | |||
| Perlindungan anti-pulau | ya | ||
| Output melebihi perlindungan semasa | ya | ||
| Perlindungan litar pintas | ya | ||
| AFCI 2.0 Bersepadu | Pilihan | ||
| Suis DC bersepadu | ya | ||
| Perlindungan kekutuban-balikan DC | ya | ||
| PV lebih perlindungan voltan | ya | ||
| Perlindungan terbalik bateri | ya | ||
| Data Umum | |||
| Maks. ketidakseimbangan fasa yang dibenarkan (grid & sandaran-atas) | 100% | ||
| Maks. kuasa setiap fasa (grid & sandaran-atas) | 40% kuasa undian | ||
| Dimensi (W × H × D) | 563 × 546 × 235 mm | ||
| Berat badan | 32.6 kg | ||
| Topologi | Tanpa Transformer | ||
| Penggunaan sendiri-(malam) | < 25 W | ||
| Julat suhu persekitaran operasi | -25 ~ +60 darjah | ||
| Perlindungan kelembapan relatif | 0 - 100% | ||
| Perlindungan kemasukan | IP66 | ||
| Pembebasan bunyi (biasa) | < 65 dB(A) | ||
| Konsep penyejukan | Kipas pintar-penyejukan | ||
| Maks. ketinggian operasi | 4000 m | ||
| Standard sambungan grid | EN 50549-1/-10, VDE4105, CEI 0-21, CEI 0-16, NC-RFG TypeB, NRS 097-2-1, LTU-1, G99, PEA | ||
| Standard Keselamatan / EMC | IEC/EN 62109-1/-2, IEC/EN 61000-6-1/-2/-3/-4 | ||
| Ciri-ciri | |||
| Sambungan PV | Penyambung MC4 | ||
| Sambungan bateri | terminal OT | ||
| Sambungan AC | terminal OT | ||
| Paparan | Penunjuk LED & Bluetooth + APP | ||
| Komunikasi | CAN, RS485, Ethernet, Pilihan: Wi-Fi, Selular, LAN | ||









