SOLIS 7K/8K/9K/10K Penyimpanan Tenaga Penyimpanan

SOLIS 7K/8K/9K/10K Penyimpanan Tenaga Penyimpanan

S6 - eh3p (7 - 10) K02-LV-YD-LSOLIS 7K/8K/9K/10K Penyimpanan Tenaga Penyimpanan: Jantung pintar kemerdekaan tenaga rumah anda.
Hantar pertanyaan
Description/kawalan
Parameter teknikal

 

 

Penerangan Produk

 

Inverter penyimpanan tenaga SOLIS 7K/8K/9K/10K adalah penyongsang hibrid fasa tiga - yang direka khas untuk sistem penyimpanan tenaga storan yang besar -. Kelebihan utama model ini adalah keserasian bateri voltan - (48V) yang membolehkan pengguna akhir menggunakan praktikal mana -mana jenama bateri terkemuka di pasaran untuk fleksibiliti unik mereka sendiri.
Julat penyongsang ini direka untuk kecerdasan dan ketahanan. Dengan beberapa MPPT, ia adalah penyelesaian yang sempurna untuk bumbung kediaman yang rumit dengan pelbagai arah untuk memastikan anda menangkap tenaga solar maksimum dan penjanaan yang mungkin. Jika gangguan grid berlaku, kilatnya - masa penukaran cepat (seperti yang ditunjukkan dalam siri S6 - EH3P, kurang daripada 10ms) membolehkan anda menjalankan beban rumah kritikal anda tanpa kelewatan, yang memberikan ketenangan fikiran yang luar biasa. Di samping itu, keupayaan pengurusan bebannya tidak ada, boleh menguruskan beban fasa tiga - yang tidak seimbang dan juga beban gelombang separuh, dijamin untuk operasi yang stabil dan boleh dipercayai untuk semua beban.

Siri S6 - EH3P-L telah dianugerahkan "Anugerah Kecemerlangan Aplikasi Penyimpanan Tenaga" di pameran perdagangan industri yang menonjol, mempamerkan prestasi dan kebolehpercayaan yang luar biasa dalam aplikasi praktikal.

Apabila anda memilih penyimpanan penyimpanan tenaga SOLIS 7K/8K/9K/10K, anda melabur ke masa depan kemerdekaan tenaga, pengurusan pintar dan kebolehpercayaan yang boleh dipercayai untuk rumah anda.

 

Ciri -ciri utama

 

Pengurusan Tenaga Pintar
Integrasi lancar dengan platform VPP dan EMS untuk pengoptimuman tenaga yang dipertingkatkan.
Prestasi tinggi

Masa menukar <10ms.

Menyokong 100% tiga - output tidak seimbang.

Max . 200% keupayaan beban dalam OFF - mod grid.

160% kapasiti input PV untuk memaksimumkan penggunaan tenaga solar.

Fleksibel & berskala

Sokongan max . 6 Inverters selari.

Sesuai dengan lithium arus perdana dan memimpin - bateri asid.

Mudah mengembangkan kapasiti sistem menggunakan sambungan selari dan gandingan AC.

Konfigurasi sederhana & pantas
Sokongan aplikasi Bluetooth untuk persediaan cepat dan mudah.
Skrin LCD 7-inci untuk pengalaman pengguna intuitif.

Kelebihan kita

 

1. Semua - dalam - satu reka bentuk:
 Pra - Sistem Containerized yang Dipasang (Bateri + PV Input) Kurangkan masa dan kos pemasangan/pentauliahan.
 Palam - dan - Play deployment untuk persediaan cepat.

 

2. Kecekapan & Kebolehpercayaan Tinggi:
 AI - Air Optimum - penyejukan mengekalkan kuasa penuh pada 45 darjah (IP54 dinilai untuk habuk/kelembapan).
 Pusingan - Kecekapan perjalanan (RTE) 3% lebih tinggi daripada pesaing.
 Bateri LFP (LIFEPO₄) memastikan keselamatan dan kehidupan kitaran panjang.

 

3. Skalabiliti & fleksibiliti:
 Kabinet/bekas modular membenarkan penyesuaian kapasiti fleksibel (misalnya, 100kWh -5MWh).
 Menyokong OF/OFF - Operasi grid dan penempatan selari (sehingga 4 unit dari - grid).

 

4. Penjimatan Kos:
 Mengurangkan kos tenaga sebanyak 30% -70% melalui pencukur puncak, integrasi solar, dan kemerdekaan grid.
 Kos penyelenggaraan yang lebih rendah melalui pemantauan awan dan cepat - reka bentuk komponen plag.

5. Keselamatan:
 Multi - Perlindungan Layer: Pemadam api automatik, pek - Teknologi kebakaran rendaman tahap, dan pengurusan terma aktif.
 Sel - kawalan suhu tahap (<5℃ variation) and strict quality certifications (IEC/UN38.3).

 

6. Pengurusan Pintar:
 Awan - Pemantauan jauh berasaskan, pengoptimuman tenaga AI, dan pengesanan kesalahan 24/7.
 Strategi pengecasan/pelepasan penyesuaian memaksimumkan ROI.

 

7. Kekuatan Pembuatan:
 Barisan pengeluaran automatik sepenuhnya (udara/cecair - pek sejuk).
 Keupayaan ODM dan GWH - pengalaman projek skala.

 

Q&A

 

1. Perlindungan gangguan kuasa?
Tukar segera ke sandaran bateri untuk kuasa tanpa gangguan.

2. Serasi dengan peralatan saya yang ada?
Bekerja dengan kebanyakan panel solar dan jenama bateri 48V.

3. Bagaimana ia menjimatkan wang?
Menggunakan solar terlebih dahulu, menyimpan lebihan untuk puncak -.

4. Sesuai untuk susun atur bumbung kompleks?
Pelbagai MPPTs mengendalikan arah yang berbeza dengan mudah.

 

SOLIS 7K/8K/9K/10K Penyimpanan Tenaga Penyimpanan

Cool tags: SOLIS 7K/8K/9K/10K Penyimpanan Tenaga Penyimpanan, China SOLIS 7K/8K/9K/10K Storan Penyimpanan Tenaga Pengilang, Pembekal, Kilang, Kilang, perniagaan solar luar grid, sambungan solar luar grid, Off Grid Solar Hidup, kecondongan solar luar grid, bateri boleh dicas semula solar off grid, tenaga luar bandar grid solar

Lembaran data SOLIS 7K/8K/9K/10K Penyimpanan Tenaga Penyimpanan
Model 7K 8K 9K 10K
Input DC (sisi PV)
Max yang disyorkan. Saiz array PV 14 kW 16 kW 18 kw 20 kW
Maks. kuasa input PV yang boleh digunakan 11.2 kW 12.8 kW 14.4 kW 16 kW
Maks. voltan input 1000 V
Voltan dinilai 550 V
Mula - voltan 160 V
Julat voltan MPPT 200 - 850 V
Maks. Input arus 20 A / 40 A 21 A / 42 A
Maks. arus litar pintas 30 A / 50 A 30 A / 50 A
Nombor MPPT / Max. Nombor rentetan input 2 / 3
Bateri
Jenis bateri Li - ion / lead - asid
Julat voltan bateri 40 - 60 V
Maks. Caj / pelepasan semasa 156 A 178 A 200 A 235 A
Bilangan port bateri 2
Maks. caj / pelepasan arus setiap pelabuhan 150 A
Komunikasi CAN / RS485
Output ac (sisi grid)
Kuasa output yang diberi nilai 7 kW 8 kW 9 kW 10 kW
Maks. kuasa output yang jelas 7 kva 8 kva 9 kva 10 kva
Voltan grid yang diberi nilai 3/N/PE, 127 V/220 V; 3/n/pe, 133 v/230 v
Kekerapan grid yang diberi nilai 50 Hz / 60 Hz
Semasa output grid dinilai 18.4 A / 17.6 A 21 A / 20.1 A 23.5 A / 22.6 A 26.3 A / 25.1 A
Faktor kuasa >0.99 (0.8 memimpin - 0.8 ketinggalan)
Thdi < 3%
Input AC (sisi grid)
Maks. Input arus 27.6 A 31.5 A 35.4 A 39.4 A
Penjana input
Maks. kuasa input 7 kW 8 kW 9 kW 10 kW
Maks. Input arus 18.4 A / 17.6 A 21 A / 20.1 A 23.5 A / 22.6 A 26.3 A / 25.1 A
Voltan input yang diberi nilai 3/N/PE, 127 V/220 V; 3/n/pe, 133 v/230 v
Kekerapan input yang diberi nilai 50 Hz / 60 Hz
Output ac (belakang - up)
Kuasa output yang diberi nilai 7 kW 8 kW 9 kW 10 kW
Maks. kuasa output yang jelas 2 kali kuasa undian, 10 s
Kembali - Up Waktu Tukar < 10 ms
Voltan output yang dinilai 3/N/PE, 127 V/220 V; 3/n/pe, 133 v/230 v
Kekerapan yang dinilai 50 Hz / 60 Hz
Arus output yang diberi nilai 18.4 A / 17.6 A 21 A / 20.1 A 23.5 A / 22.6 A 26.3 A / 25.1 A
Maks. semasa output berterusan 18.4 A 21 A 23.5 A 26.3 A
Maks. Semasa AC yang berterusan 50 A
THDV (@linear beban) < 3%
Kecekapan
Maks. kecekapan 96.2%
Kecekapan EU 95.4%
Kelawar yang dikenakan oleh pv / ac max. kecekapan 95.0% / 94.4%
BAT dilepaskan ke AC Max. kecekapan 94.5%
Perlindungan
Anti - Perlindungan Pulau Ya
Output atas perlindungan semasa Ya
Perlindungan litar pintas Ya
DC Reverse - perlindungan polariti Ya
Perlindungan lonjakan Jenis DC Type II / AC Type II (Pilihan)
Kelas Perlindungan / Kategori Voltan Lebih I / II (PV dan BAT), III (Main dan Backup dan Gen)
Bersepadu AFCI 2.0 Pilihan (Brazil: Ya)
Suis DC bersepadu Ya
Data umum
Maks. kuasa setiap fasa 50% kuasa dinilai 45% kuasa dinilai
Dimensi (w × h × d) 430 × 660 × 305 mm
Berat 42 kg
Topologi Bukan - terpencil
Self - penggunaan (malam) < 30 W
Mengendalikan julat suhu ambien -25 ~ +60 darjah
Kelembapan relatif 0 - 100%
Perlindungan ingress IP66
Pelepasan Kebisingan (biasa) < 65 dB(A)
Konsep penyejukan Kipas pintar - penyejukan
Maks. ketinggian operasi 4000 m
Standard sambungan grid Philippin, Ordinan (Portaria) No.140 dan No . 515
Standard Keselamatan / EMC IEC/EN 62109-1/-2, IEC/EN 61000-6-1/-2/-3-4, EMC
Ciri -ciri
Sambungan DC MC4 Plug Connection Plug (PV) & Terminal Skru (Bateri)
Sambungan AC Terminal skru
Paparan 7.0 "App Paparan LCD & Bluetooth +
Komunikasi Boleh, rs485, ethernet, pilihan: wi - fi, selular, lan