Hebei Mutian Solar Energy Technology Development Co., Ltd. ialah salah satu pengeluar dan pembekal penyongsang hibrid solis 8-18k yang paling boleh dipercayai di China, juga menyokong perkhidmatan tersuai. Selamat datang untuk membeli penyongsang hibrid solis 8-18k termaju dalam stok dari kilang kami.
kenapa pilih kami?



Penerangan Produk
apakah itu Solis 8-18K Hybrid Inverter?
Solis 8-Penyongsang Hibrid 18K bukan sekadar peranti penukaran kuasa, ia menawarkan anda peluang untuk mencapai kebebasan tenaga. Dengan mengimbangi potensi suria dengan penyimpanan dan pengedaran pintar, ia membolehkan anda meminimumkan kos anda, meningkatkan daya tahan anda dan menyokong masa depan tenaga bersih. Sama ada anda adalah rumah yang diduduki pemilik, pemilik perniagaan atau pembangun infrastruktur, penyongsang ini mendahului liga dalam prestasi dan serba boleh.
apakah ciri-ciri Penyongsang Hibrid Solis 8-18K?
• Menyokong input PV sehingga 160% daripada kuasa DC berkadar penyongsang, memaksimumkan penggunaan suria
• Menyokong arus input PV sehingga 21A, serasi dengan modul PV-kuasa yang lebih tinggi pada masa hadapan
• 200% lebihan beban selama 10s dalam mod luar-grid, memastikan permulaan motor, pam air dan penghawa dingin yang stabil
• Hidup/mati{0}}grid yang lancar dalam masa kurang dari 10ms, menjamin bekalan kuasa yang tidak terganggu
• Menyokong tiga-output tidak seimbang fasa, setiap fasa menyokong kuasa penyongsang terkadar maksimum. 50% output
• menyokong gandingan DC dan AC-membuatnya mudah untuk mengembangkan PV, mengecas bateri dan beban kuasa dengan pasti, walaupun dalam keadaan-luar grid
• Menyokong maksimum 6 unit secara selari, mengembangkan kapasiti sistem
• Pengurusan Beban Pintar dengan keutamaan, memanjangkan masa sandaran untuk beban kritikal
• Paras sandaran bateri boleh disesuaikan untuk kuasa tanpa gangguan
• Menyokong PV-hanya di luar-operasi grid, mengurangkan kos pendahuluan
• SolisCloud: Kawalan jauh pintar, pengoptimuman AI dan penyelesaian masalah segera - semuanya dalam satu platform
• Skrin sentuh gred industri 7-inci-, menyediakan antara muka yang lebih besar dan mesra pengguna untuk operasi setempat
• Pelbagai kaedah sambungan penjana dan kawalan auto, membolehkan penggunaan tempatan yang fleksibel
• Perlindungan kemasukan IP66, untuk operasi dalam keadaan yang teruk
apakah Kelebihan Solis 8-18K Hybrid Inverter?
1. Penyepaduan Lancar dengan Sistem Voltan Rendah
S6-EH3P direka bentuk untuk berfungsi dengan lancar dengan ion litium-48V dan bateri asid plumbum untuk mengoptimumkan kos modal yang dikurangkan dengan mengutamakan storan tenaga yang murah. Sistem pengurusan bateri adaptif memastikan bahawa bateri menjalani kitaran pengecasan dan nyahcas yang diperlukan untuk melindungi kitaran hayat operasi mereka sambil memaksimumkan penggunaan. S6-EH3P berfungsi dengan beberapa jenama bateri, meningkatkan fleksibiliti reka bentuk sistem tanpa menjejaskan integriti.
2. Pengurusan Tenaga Pintar
Dengan sokongan mod tarif dinamik, Solis S6-EH3P(8-18)K02-NV-Penyongsang Voltan Rendah Tiga Fasa YD-L akan menjadualkan penggunaan tenaga secara bijak berdasarkan harga turun naik untuk penjimatan maksimum pada waktu luar puncak. Port sandaran dwi boleh disediakan untuk mengutamakan beban litar (cth, penyejukan dan pencahayaan) semasa bekalan elektrik terputus sementara menurunkan beban yang tidak penting buat sementara waktu. Hasilnya ialah keupayaan untuk penyongsang bertindak seperti pengurus tenaga pintar yang boleh disesuaikan untuk pelbagai keperluan operasi.
3. Panjang Umur Luar Biasa dalam Persekitaran Yang Teruk
Direka kejuruteraan untuk beroperasi dengan pasti dalam keadaan yang melampau, S6-EH3P memberikan prestasi yang boleh dipercayai pada julat suhu -40 darjah hingga 60 darjah semasa beroperasi pada ketinggian sehingga 4,000 meter. Penutupnya mempunyai penarafan IP66 yang menjadikannya kalis habuk dan kalis air sepenuhnya, menjadikannya sesuai untuk pemasangan luar sama ada pada pemasangan tropika, kering atau pantai. Dengan pengurusan haba termaju dan sistem penyejukan yang teguh, penyongsang boleh memberikan prestasi yang mantap dalam aplikasi beban tinggi.
4. Pembinaan Modular untuk Menukar Keperluan Tenaga
Penyongsang Voltan Rendah Tiga Fasa Solis S6-EH3P(8-18)K02-NV-YD-L direka bentuk untuk dikonfigurasikan secara selari dengan menyambungkan sehingga enam penyongsang, membolehkan output kuasa berskala untuk memenuhi permintaan tenaga masa hadapan. Reka bentuk modular kami memudahkan pengembangan kepada sistem sedia ada tanpa memerlukan pelaburan besar dalam reka bentuk baharu, sama ada meluas daripada sistem kediaman atau menggunakan grid mikro komersial.
Cool tags: solis 8-18k hibrid penyongsang, China solis 8-18k hibrid penyongsang pengeluar, pembekal, kilang, perniagaan solar luar grid, sambungan solar luar grid, Off Grid Solar Hidup, kecondongan solar luar grid, bateri boleh dicas semula solar off grid, tenaga luar bandar grid solar
Parameter produk
| LEMBARAN DATA |
Solis S6-EH3P(8-18)K02-NV-YD-L Penyongsang Voltan Rendah Tiga Fasa |
||||
| model | 8K | 10K | 12K | 15K | 18K |
| Input DC (sebelah PV) | |||||
| maks. disyorkan Saiz tatasusunan PV | 16 kW | 20 kW | 24 kW | 30 kW | 36 kW |
| Maks. kuasa input PV yang boleh digunakan | 12.8 kW | 16 kW | 19.2 kW | 24 kW | 28.8 kW |
| Maks. voltan masukan | 1000 V | ||||
| Voltan terkadar | 550 V | ||||
| Mulakan-voltan | 160 V | ||||
| Julat voltan MPPT | 200 - 850 V | ||||
| Maks. arus masukan | 20 A / 40 A | 40 A / 40 A | 42 A / 42 A | ||
| Maks. arus litar pintas | 30 A / 50 A | 50 A / 50 A | 50 A / 50 A | ||
| Nombor MPPT / Maks. nombor rentetan input | 2 / 3 | 2 / 4 | |||
| Bateri | |||||
| Jenis bateri | Li-ion / Plumbum-asid | ||||
| Julat voltan bateri |
40 - 60 V |
||||
| Maks. arus cas / nyahcas | 180 A | 220 A | 250 A | 290 A | 320 A |
| Bilangan port bateri | 2 | ||||
| Maks. cas / nyahcas semasa setiap port | 150 A | 175 A | |||
| Komunikasi | BOLEH / RS485 | ||||
| Output AC (sebelah grid) | |||||
| Kuasa keluaran yang dinilai | 8 kW | 10 kW | 12 kW | 15 kW | 18 kW |
| Maks. kuasa keluaran yang jelas | 8 kVA | 10 kVA | 12 kVA | 15 kVA | 18 kVA |
| Voltan grid yang dinilai | 3/N/PE, 220 V / 380 V; 3/N/PE, 230 V / 400 V | ||||
| Kekerapan grid dinilai | 50 Hz / 60 Hz | ||||
| Arus keluaran grid yang dinilai | 12.2 A / 11.5 A | ||||
| Faktor kuasa | >0.99 (0.8 mendahului - 0.8 ketinggalan) | ||||
| THDi | < 3% | ||||
| Input AC (sebelah grid) | |||||
| Maks. arus masukan | 18.3 A / 17.3 A | 22.8 A / 21.7 A | 27.3 A / 26.0 A | 34.2 A / 32.5 A | 41 A / 39.2 A |
| Penjana Input | |||||
| Maks. kuasa input | 8 kW | 10 kW | 12 kW | 15 kW | 18 kW |
| Maks. arus masukan | 12.2 A / 11.5 A | 15.2 A / 14.4 A | 18.2 A / 17.3 A | 22.8 A / 21.7 A | 27.3 A / 26.1 A |
| Voltan masukan berkadar | 3/N/PE, 220 V / 380 V; 3/N/PE, 230 V / 400 V | ||||
| Kekerapan input yang dinilai | 50 Hz / 60 Hz | ||||
| Output AC (Sandaran-) | |||||
| Kuasa keluaran yang dinilai | 8 kW | 10 kW | 12 kW | 15 kW | 18 kW |
| Maks. kuasa keluaran yang jelas | 2 kali kuasa undian, 10 s | ||||
| Sandarkan-masa suis | < 10 ms | ||||
| Voltan keluaran terkadar | 3/N/PE, 220 V / 380 V; 3/N/PE, 230 V / 400 V | ||||
| Kekerapan dinilai | 50 Hz / 60 Hz | ||||
| Arus keluaran berkadar | 12.2 A / 11.5 A | 15.2 A / 14.4 A | 18.2 A / 17.3 A | 22.8 A / 21.7 A | 27.3 A / 26.1 A |
| Maks. arus keluaran berterusan | 12.2 A / 11.5 A | 15.2 A / 14.4 A | 18.2 A / 17.3 A | 22.8 A / 21.7 A | 27.3 A / 26.1 A |
| Maks. arus laluan AC berterusan | 50 A | ||||
| THDv (@beban linear) | < 3% | ||||
| Kecekapan | |||||
| Maks. kecekapan | 97.5% | ||||
| Kecekapan EU | 96.4% | ||||
| BAT dicas oleh PV / AC maks. kecekapan | 95.0% / 94.4% | ||||
| BAT dilepaskan ke AC maks. kecekapan | 94.5% | ||||
| Perlindungan | |||||
| Perlindungan anti-pulau | ya | ||||
| Output melebihi perlindungan semasa | ya | ||||
| Perlindungan litar pintas | ya | ||||
| Perlindungan kekutuban-balikan DC | ya | ||||
| Perlindungan lonjakan | Jenis DC II / Jenis AC II (Pilihan) | ||||
| Kelas perlindungan / Kategori voltan lebih | I / II (PV dan BAT), III (UTAMA dan BACKUP dan GEN) | ||||
| AFCI 2.0 Bersepadu | Pilihan | ||||
| Suis DC bersepadu | ya | ||||
| Data Umum | |||||
| Maks. kuasa setiap fasa | 50% kuasa undian | 40% kuasa undian | |||
| Dimensi (W × H × D) | 430 × 660 × 305 mm | ||||
| Berat badan | 42 kg | ||||
| Topologi | Tidak-terpencil | ||||
| Penggunaan sendiri-(malam) | < 30 W | ||||
| Julat suhu persekitaran operasi | -25 ~ +60 darjah | ||||
| Kelembapan relatif | 0 - 100% | ||||
| Perlindungan kemasukan | IP66 | ||||
| Pembebasan bunyi (biasa) | < 65 dB(A) | ||||
| Konsep penyejukan | Kipas pintar-penyejukan | ||||
| Maks. ketinggian operasi | 4000 m | ||||
| Standard sambungan grid | EN 50549-1/-10, VDE 4105&VDE 0124, NRS 097-2-1, IEC 62116, IEC 61727, IEC 60068, IEC 61683, EN 50530, SriLanka, EN 504, EN 504, Vietnam | ||||
| Standard Keselamatan / EMC | IEC/EN 62109-1/-2, IEC/EN 61000-6-1/-2/-3/-4 | ||||
| Ciri-ciri | |||||
| Sambungan DC | MC4 Palam sambungan pantas (PV) & terminal Skru (Bateri) | ||||
| Sambungan AC | Terminal skru | ||||
| Paparan | Paparan LCD 7.0" & Bluetooth + APP | ||||
| Komunikasi | CAN, RS485, Ethernet, Pilihan: Wi-Fi, Selular, LAN | ||||










